herbal remedy 34

BYLINKY

JUST

herbal remedy 35
herbal remedy 61
herbal remedy 13

Bylinky

Miluji bylinky a co to jde stravuji se zdravě a vyznávám zdravý životní styl. Troufám si to říci i vzhledem k době, ve které žijeme a spousta lidí své tělo nevnímá a velmi si (ne)vědomě ubližuje. Každý ale máme svou neřest. U mě je to například káva a co si poslední dobou všímám, tak smart phone. Používám ho na můj vkus nějak často a stal se každodenním v podstatě pracovním nástrojem. Pamatuji na buddhistický chrám, kde jsem 21 dní meditovala. Bez elektronických přístrojů! To byla krása a úleva. Pro tělo, duši i oči. 

herbal remedy 06
herbal remedy 36
herbal remedy 06

Ale zpět k bylinkám. Vlastně k nim mám vztah díky mamce a tomu, že jsem jako malá byla hodně nemocná a trpěla bronchitidama. No a mamka se mnou byla často doma, jak jsem byla nemocná, a tak ji vyhodili z Národního Muzea. Jupííí. Mohla být se mnou doma 😀 . Mamka tak šťastná v tu dobu asi nebyla, ale pak ji jedna paní nabídla, že se může zaregistrovat do JUSTu, to bylo v roce 1993 a kolekce stála stejně jako jeden měsíční plat. A mamka: “Jasný! Jdu do toho!”. Paní jen koukala, ale byla jistě šťastná za registraci.

A tak k nám do rodiny přišel Tymiánový krém, Eucasol, Aloe, Artyčok, Olej z 31 léčivých bylin a další JUSŤácké trháky. Od svých 19 let se JUSTu věnuji aktivně. Někdy více, někdy méně. Záleželo na situaci a na tom, co jsem zrovna měla za role, jak vytížená jsem byla či nebyla, stejně jako teď zase v koučování. Každopádně mě tato švýcarské léčebná kosmetika provází celým životem. Vědoma si všech možností na trhu mohu vřele doporučit, vzhledem ke kvalitě zpracování, účinnosti, vstřebatelnosti a posílení organismu a imunity. Já například se od svých 13 let léčím na pražském IKEMu u prof. Julia Špičáka a věřím, že Aloe a Artyčok, který celý život piji mi na trávení a lepší vnitřní pohodu určitě pomáhá.

A jak to máte s JUSTem Vy? Znáte / neznáte? Klientům, kteří řeší svoje zdraví či zdravý životní styl pomáhám s vhodným výběrem přípravku k znovunastolení rovnováhy. Ale nebojte, není to tak, že když ke mně přijdete, že Vám budu něco nutit :). Vše je na bázi dobrovolnosti, svobody a hlavně konkrétní potřeby a vhodného doporučení.